Ametihoroskoop (järg)


Foto: FreeDigitalPhotos.net

VÄHK

Alluvana on Vähk väga usaldusväärne, sõbralik ja isegi häbelik. Siiski on temas auahnust ja ta oskab sihte saavutada. Vähk vajab palju kiitust, aga ei lase ilusate sõnadega end petta. Ebaviisakust kergelt ei unusta. Palk on väga tähtis stiimul. Vähk on pigem kinnine, aga siiski lugupeetud. Töö jätab hooletusse vaid isiklike probleemide korral.

Ülemusena on Vähk väga kokkuhoidlik, lausa ihne. Kui temaga kaasa minna ei taheta, paneb väga pahaks. Valvab kogu büroo sisustust ja võitleb, et alluvad ei kasutaks ametitelefone eravestlusteks. Tal on väga hea mälu ja kehv huumorimeel. Alluvatele maksab head palka, kui nad selle tõepoolest on ära teeninud. Alluvate perekondlike murede ja probleemide suhtes on väga mõistev. Kaitseb oma alluvaid väljaspool olijate eest. Ei oska aga kaitsta iseennast rünnakute korral. Head tooni peab väga tähtsaks.Vähile sobivad ametid on reþissöör, toimetaja, kirjanik, teadlane, arhivaar, stenografist, oskustööline, arst, lasteaednik, põetaja, sotsiaaltöötaja, aednik, haljastusarhitekt, uurija jt.

Vähile sobivad täpsust ja kannatlikkust nõudvad ametid, sobib ka rutiinne töö. Vähk ei vaja pidevat suhtlemist, võib ka omaette töötada. Just Vähid võtavad üle oma isade ja emade ametid ja jätkavad peretraditsioone. Pereettevõttes on Vähk väga edukas.

Vähile ei sobi seiklusi pakkuvad ametid ning liigne suhtlemine võõraste inimestega.LÕVI

Lõvist alluvaga pole lihtne hakkama saada. Ta ei lase endale ettekirjutusi teha, tahab vabalt oma arvamust väljendada. Kritiseerib sageli oma ülemust, ei kannata alluva positsiooni. Lõvi kaldub ülbusele ja oma mõjuvõimu rõhutamisele ning soovib, et ta suurejooneliselt kinni makstaks. Esindab meelsasti firmat reisidel, konverentsidel ja teeb seda hästi, kuna saab seal särada.

Ülemusena on suuremeelne, sõbralik ja inimlik, kui teda respekteeritakse. Tahab olla keskpunktis, öelda viimase sõna. Lõvi on hiilgav organisaator ja ka töötasu suhtes suurejooneline, tunnustuse arvelt kokku ei hoia. Ta ootab ka ise tunnustust (isegi imetlust). Lõvi ülemus on esteet, talle meeldib glamuur. Kui alluvatel on muresid, siis aitab alati. Intrigandid on tema silmis tühjad kohad. Lõvile meeldib aus võitlus.Lõvile sobivad ametid on poliitik, näitleja, dirigent, produtsent, reklaamiboss, mänedþer, koreograaf, vaateakende dekoraator, graafik, lavakunstnik, müüja, reklaamiagent, galeriitöötaja, õpetaja jt. suhtlemist nõudvad ametid. Lõvidele meeldib juhtida.

Lõvile ei sobi tegevused, kus ta vaikselt ning märkamatult tagaplaanil peab olema.NEITSI

Alluvana on Neitsi armastatud töökaaslane, sest on korrektne, hoolas ja töökas. Oma tegevuses on järjekindel ega kaota kunagi pead. Neitsi peab ülemuse tähelepanu tähtsaks ning soovib, et tema korralik töö saaks vääriliselt kinni makstud. Raha on Neitsile tähtsam kui autasud ja tiitlid. Neitsi märkab pisiasju ega karda ülemusele tema vigu kätte näidata. Kolleegidega pole suhted soojad, kuna ta ütleb oma arvamuse kriitiliselt välja.

Ülemusena on Neitsi sihikindel, visa ja enesekriitiline. Neitsi töötab tohutu palju: saabub esimesena ja lahkub viimasena. Sallib enda ümber vaid hoolsaid inimesi ning peab alluvatega distantsi. On vastuvõtlik arukatele uutele ettevõtmistele, aga ei lähe kunagi mõtlematule riskile. Kui Neitsi on oma ametis õnnelik, suudab ta palju, kui ta end hästi ei tunne, siis on ta vale koha peal. Suur vastutus ei ole Neitsi peaeesmärk. Ta ei talu võimuvõitlust ja suudab töötada ka alluvuses.Neitsile sobib vaimne, organisatoorne ja metoodiline töö. Sobivad ametid on kellassepp, optik, montöör, keemik, arhivaar, raamatukogutöötaja, raamatupidaja, joonestaja, laborant, rohuteadlane, silmaarst, hambaarst, kirurg, haigepõetaja jt. Karjääri teeb akadeemikuna või ärimaailmas. Täpse ja tagasihoidliku Neitsiga tehakse alati meelsasti koostööd.

Ei sobi raske ja robustne füüsiline töö.

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused