Druiidide horoskoop – mänd (19.02 – 29.02 ja 24.08 – 02.09)

Nimi: MÄND

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: ainevahetus, sapipõis, soolestik, süda, kõrvad, silmad

Peamised märksõnad: esteetilisus, organiseerimisvõimed ja analüütilisus
»» Iseloom


Oled elegantse välimusega inimene, kes ei jää teistele inimestele märkamatuks. Tead üsna hästi seda, kuidas oma välimust enda huvides ära kasutada. Armastad väga kodu, kallihinnalisi asju ning hubast ja meeldivat interööri. Pöörad oma kodu kujundamisele väga suurt tähelepanu, et seeläbi tagada sellised tulemused, mis Sulle tõeliselt meeldiksid.

Tead väga täpselt seda, mida oma elult ootad ja vajad. Samas võivad olla Sinu soovid küllaltki mastaapsed. Sa ei lepi ainult sellega, mida elu Sulle välja pakub, vaid otsid endale ise uusi väljakutseid ja eesmärke. Sa ei ole kuulekas ja teistele inimestele alluv inimene. Sa sead endale eesmärgid ning lood sealjuures endale ka situatsioonid ja keskkonna, mille juures saaksid oma plaane teostada. Oled oma olemuselt väga julge ja sihikindel. Tead väga hästi seda, et elu seab Sinu teele mitmesuguseid takistusi, kuid nende ületamine on Sinu jaoks veel üks võimalus tõestada, et oled suuteline kõikide asjadega kenasti hakkama saama. Sa ei lase halval õnnel kunagi ennast ebaõnneni viia.

Oskad suurepäraselt tulevikuplaane teha ning kui peaksidki puutuma kokku mõningate takistustega, siis kohandad neid plaane kiiresti, et seeläbi takistustest kas üle minna või kõrvalt hiilida. Oled väga edukas oma töökohal ning seda olenemata sellest, millise ala esindaja Sa ka ei oleks.

Tänu oma julgusele ja võimele riske võtta, oleksid suurepärane juht ja liider. Oled väga edukas inimene ärimaailmas. Näitad kõikide asjaajamiste juures välja oma äärmiselt suurt sihikindlust, mistõttu ei suuda Sind miski ega keegi peatada. Oled suuteline edukalt toime tulema ka väga keerukate situatsioonidega. Oled kiire tegutseja ning sealjuures ka äärmiselt täpne.

Ehkki oled teiste inimestega suhtlemisel seltskondlik ja sõbralik, ei ole Sa samas eriti helde oma abi või teenete pakkumisel. Heaolu ja mugavus on Sinu jaoks äärmiselt olulised, tähtsuselt esikohal. Teiste inimeste ebaõnn ei sega Sinu ööund, kuigi näitad välja oma sümpaatsust teiste inimeste murede korral.

Igapäevased asjaajamised võtavad suure osa Sinu ajast, mistõttu kipud Sa tihtilugu unustama ära selle, et võiksid ka enam lõõgastuda ja meelt lahutada.

Oled oma olemuselt sõbralik ja meeldiv, mistõttu on Sinu tutvusringkond üsna lai.
»» Tugevused


Sinu peamiseks tugevuseks on objektiivsus. Oled suurepärane asjade organiseerija ning suudad oma elu rajada kindlale vundamendile. Sinu tegevus baseerub alati selgele ja kindlale asjade kaalumisele. Seepärast on Sulle elus tagatud edukus ja hea rahaline seis.

»» Nõrkused


Sinu peamine nõrkus on pedantsus. Püüad kõiki asju enda jaoks hoolikalt läbi mõelda ja planeerida, mistõttu võivad eluga kaasnevad mõnud Sinust lihtsalt mööda liikuda. Seetõttu ei pruugi Sinu elu kujuneda eriti värviküllaseks.
»» Armastus


Eelistad enda kõrval näha inimest, kes oleks oma olemuselt kindel ja hea huumorimeelega.

Armumine on Sinu suurim nõrkus. Oled tundeline ja impulsiivne, mistõttu võid kergesti teise inimesesse armuda. Sul on suurepärane oskus oma partnerit avanema suunata, mistõttu võib partner Sinuga arutada ka mitmeid selliseid teemasid, mida ta teiste inimestega püüab vältida. Seks on Sinu jaoks oluline ning tead väga täpselt seda, mida selles vallas pakkuda suudad ja mida partnerilt vastu ootad.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 128GB A2, 160 MB/s / 90 MB/s, class 10, U3, V30


Taro kaardid: The Dungeons & Dragons (koos raamatuga)


Kollane jaspis


Tassid: loomad (4 tk)


LED küünlad (2 tk)


Seinakaunistus: kass


Kaelakee


Kaelakee: hauliit


Püramiid: šungiit


Konstruktor: lennuk "Mad Hornet", 1930


Tassid (6 tk)


Hundi kujuke: crazy ahhaatNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused