Koos puhkama minnes tuleks enne hoolikalt läbi mõelda, kuhu minna, mida teha ja kuidas puhata. Kõik osalised peaksid saama kaasa rääkida, üksi ei saa perepuhkuse üle otsust langetada.
Read MoreRubriik: Perekond
Karma ja perekond: kuidas parandada perekonna karmat?
Karma on vana õpetus, mis viitab põhjuse-tagajärje seadusele, kus iga tegevus toob kaasa teatud tagajärjed. See idee ei piirdu ainult individuaalse tasandiga, vaid ulatub ka kollektiivsete üksusteni nagu perekond.
Read MoreVanema ja lapse karma
Vanema ja lapse karma on üks lähedasemaid. Ilma igasuguse kahtluseta tundis laps oma vanemaid juba eelmistes eludes. Sensitiivid väidavad, et laps kohtab vanemaid teispoolsuses juba enne eostamist.
Read MoreLõpp pereelu rahatülidele
Viiest paarist neljal tuleb ette tülitsemist rahaküsimustes. Lõpuks võib see paarisuhte ka kriitiliselt proovile panna. Rahaga ümberkäimist on võimalik õppida ja ka reeglid oleks mõistlik paarisuhtes paika panna kohe alguses.
Read MorePerevägivalla 10 tahku
Võib-olla polegi perevägivald tänapäeval suurenenud, aga inimesed on rohkem ja avameelsemalt sellest rääkima hakanud. Meestes on tänapäeval tekkimas sotsiaalse abituse sündroom, kuna ajalooline mehelikkus on kadumas, mehe traditsiooniline roll on tänapäeval väga ebamäärane. Naised on muutunud võimukamaks ja võimekamaks.
Read MorePopid mänguasjad, mida kinkida poistele
Mängimine on tegevus, millega väikesed lapsed sisustavad suure osa oma päevast. Enamasti on mängimine lihtsalt huvitav ajaviide- seda saab teha nii üksinda kui ka koos sõpradega. Peale selle on mängudel arendav funktsioon- nad õpetavad kas midagi konkreetset tegema, teistega arvestamist aga ka loogilist mõtlemist ja loovust.
Read More