Millist õli valida ja kuidas oma koera toita?

Viimastel aastatel on muutunud populaarseks koera toitumise täiendamine. Peamiselt tänu koera hooldajate suurenenud teadlikkusele ja lemmikloomade tervise preparaatidega seotud turu arengule. Isegi väikesed puudujäägid koera organismis võivad põhjustada terve laviini tagajärgi ja halbu mõjusid koera seisundile ja immuunsüsteemile. Üks toidulisand, mis on tervisliku toitumise poolest esirinnas, on lõheõli koertele. Siiski on valik lemmikloomapoes suur! Millise toote kasuks peaksite siis otsustama? Uuri lähemalt õli omadusi ja otsusta ise, kas ja kuidas soovid oma lemmiklooma tervise eest hoolitseda!

Loe edasi

Pay n Play kasiinod – mis need on ning miks need Eestis populaarsed on?

Kuna Pay n Play puhul on tegemist rahvusvahelise terminiga, siis paljud inimesed ei pruugi sellest kohe aru saada. Eesti mõistes on tegemist kiirkasiinoga, kus saate mängudes osaleda ilma kontot registreerimata. Kogu identifitseerimise protsess käib läbi mõne makselahenduse. Kõige levinum neist on Trustly ehk sisselogimine toimub läbi teie internetipanga. Peale seda on võimalik koheselt teha sissemakse ning enda õnn proovile panna. Kuna kontot ei ole vaja registreerida, siis on kogu protsess veel lihtsam, ning saate meelelahutusele äärmiselt kiiresti ligi.

Loe edasi

Akupank päikesepatareiga või ilma – milline osta?

Akupank peaks olema kõikidel inimestel olemas. See on ka üks toode, mis on lisatud Päästeameti poolt kriisiks valmistumise nimekirja, mida soovitatakse kõikidel leibkondadel arvestada ja varuda. Akupank päikesepatareiga või ilma selleta võimaldab sul laadida enda mobiiltelefoni, tahvelarvutit või mõnda muud akuga seadet, mida on vaja kasutada. See leiab kasutamist erinevates olukordades, millest lähemalt räägime juba allpool.

Loe edasi

Milleks on sõidukil õhufilter ja kui sageli vajab see vahetamist?

Tavainimene ei pruugi ja ei peagi väga palju teadma, mis toimub tema sõiduki kapoti all. Lisaks muudele olulistele osadele viib autosid edasi mootor, mis koosneb kümnetest olulistest detailidest. Sisepõlemismootori üheks väga oluliseks osaks on õhufilter, mis igal autol aeg-ajalt vahetamist vajab.

Loe edasi

Mis on auto õhufilter ning kuidas ja kui tihti peaks seda vahetama?

Kuigi asjatundmatud inimesed lihtsalt sõiduki kapoti alla vaadates oma auto õhufiltreid ei mära, on need siiski väga oluline komponent auto sisepõlemismootorist. Ilmselt ei veeda te just väga palju aega oma auto õhufiltrite konditsioonile mõeldes, kuid saate siiski üht-teist ise ära teha, et nende eluiga pikendada. Õhufiltri õigeaegne vahetamine mõjutab oluliselt teie sõiduki mootori tööd, eluiga ja sõidumugavust.

Loe edasi

Kuidas turundus on muutunud viimase 5 aastaga?

Varasemalt on ettevõtted pidanud oma turunduseks palkama looma isegi uusi tööharusid, kuid veebimaailma aktiveerumisega tekkisid automatiseeritud turundustarkvarad, millest siin artiklis juttu teeme. Automatiseeritud turundus jaguneb laialt kaheks: internet ja füüsiline turundus. Internetis põhinevad tarkvarad aitavad ettevõtetel luua süsteeme, mille haldamiseks piisab vaid ühest töötajast. Kui varasemalt koosnesid turundustiimid enam kui kolmest inimesest, siis tänu veebipõhisele turundusärile, väheneb ka tööjõu kasutamise intensiivsus.

Loe edasi
Leht 1 / 9
1 2 3 9