Milleks on sõidukil õhufilter ja kui sageli vajab see vahetamist?

Tavainimene ei pruugi ja ei peagi väga palju teadma, mis toimub tema sõiduki kapoti all. Lisaks muudele olulistele osadele viib autosid edasi mootor, mis koosneb kümnetest olulistest detailidest. Sisepõlemismootori üheks väga oluliseks osaks on õhufilter, mis igal autol aeg-ajalt vahetamist vajab.

Loe edasi

5 põhjust, miks osta kasutatud Volvo

Kui ütled Volvo, siis mõtled automaatselt: turvalisus. Rootsi tuntumaid autobrände on endale ajaga külge saanud täiesti ühemõtteliselt positiivse imidži. Kas sellise kuvandi kujunemisele on aidanud kaasa meie mälestused kuldsest Rootsi ajast või üleüldiselt eestlaste seas kõrgelt hinnatud Skandinaavia kultuur, polegi suurt vahet. Sest tuleb ju tunnistada, et Volvo hea maine on üleilmselt auga välja teenitud ega põhine kaugeltki pelgalt emotsioonidele või ilusatele mälestustele.

Loe edasi

Anekdoot: blondiin sõidab autoga

Blondiin ostis auto ja sõidab rahulolevalt tänaval. Äkki kuuleb auto all kolinat. Astub autost välja ja vaatab, et mingi suur detail on auto alt ära kukkunud. Tassib selle siis kuidagi autosse ja sõidab autoremonti. Mõne aja pärast tuleb meister ja räägib:

“Üldiselt autoga on teil kõik korras, aga selle kanalisatsiooniluugi peate ilmselt tagasi viima.”

Loe edasi
Leht 1 / 2
1 2