Mida tähendavad sünnimärgid inimkehal (järg)

Rindkere

Sünnimärk rindkere paremal küljel näitab, et selle inimese lasteks on tüdrukud. See sünnimärk näitab ka seda, et selle inimese elus on rahalised probleemid üsna sagedased. See inimene on oma asjaajamiste juures ettevõtlik ning teenib seeläbi endale tunnustuse teiste inimeste poolt.

Sünnimärk rindkere vasakul küljel näitab, et see inimene on kaval. See inimene on valmis oma plaanide elluviimiseks kasutama ükskõik milliseid meetodeid. Seepärast peletab ta endast eemale paljud sellised inimesed, kes võiksid talle elus toeks olla.Sünnimärk rindkere keskel näitab, et see inimene puutub kokku mitmesuguste rahaliste probleemidega. Sellel inimesele võivad tekkida suured võlad.

Silmalaud

Sünnimärk paremal silmalaul tagab inimesele rikkuse. Samas ei tule see rikkus kätte kiiresti ja kergesti. Selle saavutamiseks tuleb tööd teha. See inimene tunneb ennast enesekindlalt ja hästi.

Sünnimärk vasakul silmalaul näitab, et inimene ei ole suuteline oma elus välja jõudma erilise rikkuseni. See inimene võib olla teiste inimese edukuse suhtes kade.Reied

Sünnimärk parema jala reiel tähendab ennastsalgavust. See inimene saab elu jooksul märkimisväärset kasu ühelt eakamalt naiselt.

Sünnimärk vasaku jala reiel näitab, et sellel inimesel on mõni kunstianne. Ta on teatud määral laisk, mistõttu võivad tal osad plaanid elu jooksul ellu viimata jääda.Pea

Sünnimärk, mis asub pealae paremal küljel näitab, et inimene tunneb suurt huvi poliitika valdkonna vastu. See inimene saavutab ühiskonnas kindlasti mingi liidripositsiooni.

Sünnimärk pealae vasakul küljel näitab, et sellel inimesel ei kulge rahaasjad mitte kõige paremini. See inimene ei pruugi kunagi abielluda, eelistades oma elu mööda saata ekseldes.

Sünnimärk pealae tagumisel küljel näitab, et inimene pöörab väga suurt tähelepanu armuelule. Tema rahaline seis on hea, kuid mingit märkimisväärset positsiooni ta ühiskonnas saavutada ei suuda.Tagumik

Sünnimärk tagumikul näitab, et inimene on intelligentne ja loov. Suure tõenäosusega hakkab see inimene tegelema mõne kunstivaldkonnaga.

Jalad

Sünnimärk paremal jalal näitab, et sellel inimesel on hea läbisaamine oma partneriga. Perekonnaelu kulgeb hästi.

Sünnimärk vasakul jalal näitab, et sellel inimesel võivad tekkida probleemid perekondlikes suhetes. Pole välistatud lahutus. See inimene peab tihtilugu kokku puutuma rahaliste probleemidega ja teiste inimeste pahameelega.

Sünnimärk jalatalla all näitab, et inimene reisib palju, ta on liiderliku eluviisiga ning tal võib olla palju vaenlasi. Selle inimese tähelepanu köidavad erinevad kunstiliigid.Käed

Sünnimärk paremal käel näitab, et tegemist on inimesega, kes viib alati lõpule alustatud kohustused. Ta on intelligentne ja püüab enda teadmisi alati võimaluse tekkimise korral täiendada.

Sünnimärk vasakul käel näitab, et see inimene soovib oma ellu rikkust, kuid selleni ta välja ei jõua. Parim, mida ta saavutada suudab on rikkuselt keskmine tase.

Sünnimärk küünarnukil näitab, et inimene suudab endale elus tagada rikkuse ja edukuse. See inimene pöörab tähelepanu kunstile. Ta aitab teisi inimesi ja saab alati abi teistelt.

Sünnimärk randmel näitab, et inimene ei elanud lapsepõlves rikkuses, pigem vaesuses. See inimene on pühendunud. Oma elu jooksul suudab see inimene majanduslikku seisu märkimisväärselt parandada.Kõht

Sünnimärk kõhu paremal küljel näitab, et inimene suudab endale elus majandusliku edukuse tagada.

Sünnimärk kõhu vasakul küljel viitab inimese kadedusele, eriti just rahalistes asjades.

Naba läheduses asuv sünnimärk viitab, et inimene soovib elada väga luksuslikku elu.

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused