Milline on inimene, kes on sündinud 25. aprillil

25. aprillil sündinud inimene on seiklusjanuline ja ettevõtlik. Ta soovib olla pidevas tegevuses. Paigalseis ja tegevusetus on talle täiesti vastumeelsed.

Ta on kiire mõtlemisvõimega, mis aitab tal kõikvõimalike keerukate situatsioonidega edukalt kohaneda. Ka võimaldab see tal probleeme ja raskusi kergemini lahendada, mistõttu ei tekita keerulised olukorrad temas erilisi pingeid.

Ta on optimistlik inimene, kellele meeldib aeg-ajalt ennast proovile panna ja riske võtta. Kui riskide võtmine toobki kaasa tagasilööke, siis saab ta neist hämmastava kergusega üle.

Ta on mõnevõrra salapärane inimene, kellest on teistel inimestel vägagi raske aru saada, eriti juhul, kui ta ise enda plaanidest ja soovidest teada ei anna. Pole välistatud, et tema salatsemine tekitab teistes inimestes pingeid ja arusaamatusi.
Ta on seltskondlik inimene, kuid eelistab ennast ümbritseda ainult selliste inimestega, keda ta täielikult usaldada saab. Ta on sarmikas ning võluv, mistõttu on ta seltskonnas suure tõenäosusega tähelepanu keskpunktis.

Tema kujutlusvõime on hästi arenenud. Talle meeldib praktiseerida ja õppida. Lõpptulemus pole talle niivõrd oluline.

Tööalastes asjades on ta täpne ja kohusetundlik. Ta viib alustatud asjad alati lõpule, mistõttu võidab ta sellega nii kolleegide, ülemuste kui ka klientide usalduse.
Paremini sobiksid talle ametid, mille juures ei peaks ta tegema rutiinset tööd. Talle meeldib vaheldus, otsustamine ja riskimine.

Ta on kiire kohanemisvõimega, mistõttu tuleb ta edukalt toime tööalaste muutustega, töökoha vahetusega ja kolleegidega kohanemisega.

Armuasjades pöörab ta suurt tähelepanu turvatundele. Ta vajab suhtes küllaltki suurt vabadust, mistõttu ei sobi talle partner, kes seda piirama hakkaks. Sobivaim partner oleks selline, kes on seiklusjanuline.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogia kalender


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Nimemuutuse mõju eluteele


Seinakell


Kausid (6 tk) (11,5 cm)


Kaelakee: mäekristall


Klaasskulptuur: flamingo (2 tk)


Skulptuur: elevandid (3 tk)


Käevõru - lasuriit


Taro kaardid: Tarot: Black & Gold Edition (ainult kaardid)


Chevrolet Corvette 1957


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Pealamp: Black Diamond Storm 400NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused