Milline on inimene, kes on sündinud 3. veebruaril

3. veebruaril sündinud inimene on tähelepanelik ja uudishimulik. Ta suudab enda ümber näha kõikvõimalikke ja ka tajuda üldisemat pilti. Ta on avatud hingega, mistõttu on ta valmis kinni haarama nendest uutest võimalustest, mida elu talle pakub ning mis sobituvad tema elustiili.

Teiste inimestega suhtlemisel on ta avatud ja sõbralik. Ta suudab teistega kergesti samastuda, mistõttu on tal teistega kerge kontakti luua. Ta on hea kuulaja ja vestleja. Samas ei meeldi talle niisama tühistest asjadest rääkida, pigem eelistab ta konkreetseid ja asjalikke teemasid.

Tema mõttemaailm töötab alati kiiresti, mistõttu ei ole tal kunagi puudus huvitavatest uutest ideedest. Ta suudab kerge vaevaga endale liitlasi ja toetajaid leida, sest veenmisoskus on tal hästi arenenud.
Talle meeldivad kõikvõimalikud seiklused, mistõttu reisib ta oma elu jooksul arvatavasti suhteliselt palju. Kui tal sellised võimalused aga puuduvad, siis reisib ta koos teistega raamatuid lugedes, reisijuttudega tutvudes või ka näiteks internetis erinevate paikkondade pilte vaadates.

Ta onn alati optimistlik ja rõõmsameelne ning see kiirgub ka teistele inimestele, kes on ehk liialt negatiivse mõttelaadiga.

Ametialaselt võiks ta endale valida ameti, mis pakuks talle mitmekesisust, võimalust suhtlemiseks ja ideede teostamiseks. Ainult rutiinse töö tegemine võib talle vastumeelseks osutuda. Kui aga see vaheldub võimalusega olla aktiivne ja oma ideid teostada, siis on ta valmis ka rutiinset tööd kannatama.
Ta oskab hästi hoida saladusi, mis tuleb eriti kasuks tööalases ja ärielus.

Armuelus on ta pühendunud ja tähelepanelik. Püsisuhte toimimine on talle nö. eluliselt oluline. Samas ihkab ta ka seda, et suhtes oleks talle tagatud vabadus ja sõltumatus.Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Taro kaardid: Secret Language Animals Oracle (ainult kaardid)


Skulptuur


Taro kaardid: The Language of Flowers (ainult kaardid)


Ripats


Päikesepüüdja: merevaik


Päikesepüüdja: merevaik


Seinakell


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Klaasskulptuur: lilled


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused