Ruunid selleks nädalaks (25.11.2019. – 01.12.2019.a.)

Mida ennustavad ruunid alanud nädalaks (25.11.2019. – 01.12.2019.a.)

Sellel nädalal võivad esile kerkida mitmesugused muutused ja arengud. See paneb paljudel inimestel proovile nende kohanemisvõime. Olukorraga tuleb leppida ning muutustele pole mõttekas vastu töötada. Suhtlemine teiste inimestega kulgeb hästi ning suuremad arusaamatused jäävad olemata. Oma rahaasjadel tasuks rohkem silm peal hoida. Jälgida tuleks rohkem seda, et Sinu elus oleks kõik kenasti tasakaalus. Tasakaalutus viib kergesti haigestumiseni.JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid kõik Sinu tegevused suurepäraselt kulgema. Oluline on ennast aga probleemidest eemale hoida, sest nende tekkimine võib kõik ära rikkuda. Oluline on see, et oma varasematest vigadest õpiksid ja negatiivseid situatsioone seeläbi ära hoida püüaksid.

Arvatavasti toob see nädal kaasa mitmesuguseid muutusi Sinu elus, kuid suudad nendega suhteliselt kenasti toime tulla.

Teiste inimestega suhtlemisel tuleks Sul rohkem mõelda sellele, mida ütled ja kuidas ütled. Vältida tasuks kriitikat teiste inimeste suunas.

Tööalases elus tuleks Sul lepingute sõlmimisel ettevaatlikum olla. Nii mõnedki olulised pisidetailid võivad Sinu vajaliku tähelepanuta jääda.

Sul tuleb arvatavasti oma kolleege mõningates asjades aidata ja toetada. Pole välistatud, et nende isikliku elu küsimustes.

Kui oled soovinud oma koduses majapidamises midagi korda saata, siis sellel nädalal peaksid nende plaanide teostamisel olema üsnagi ettevaatlik.

Armuelus ei pruugi sugugi kõik asjad praegu ladusalt kulgeda. Ootamatud arusaamatused on tõenäolised. Võimalik, et see nädal toob kaasa ühel või teisel viisil ka erinevaid piiranguid, mis on seotud Sinu või partneri minevikuga.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob endaga kaasa mitmesuguseid muutusi Sinu ellu. Nendele muutustele pole aga mõttekas liialt palju peatuma jääda. Tuleb lihtsalt eluga edasi minna ja tekkivate situatsioonidega leppida. Mida parem on Sinu kohanemisvõime, seda paremini ennast teostada suudad.

Tööalases elus keskendu kõige olulisemale. Praegu pole aeg, kus saaksid oma energiavarusid rakendada tühiste asjadega tegelemisele. Kasuta julgemalt ära oma kolleegide abi ja nõuanded.

Tööalased ettevõtmised eeldavad Sinult praegu üsnagi suurt tähelepanu. Sugugi kõik asjad ei tule praegu kätte nii kergesti, kui Sa seda arvanud oleksid.

Rahaliste vahenditega tasuks sellel nädalal ettevaatlikumalt ringi käia. Mõtle hoolikalt, milliste asjadega ennast seod ja millistest asjadest eemale hoiad. Rahaasjades ära lase enda otsuseid mõjutada.

Uute teadmiste omandamine peaks Sulle pakkuma meeldivat rahulolu. Lisaks suurendaks see Sinu enesekindlust.

Armuelus tuleks rohkem tähelepanu pöörata suhte arengule. Selles vallas saaksid kindlasti nii mõndagi ära teha, et kõik edaspidi paremini laabuks. Kuula oma partneri mõtteid ja ideid, sest Sinu enda intuitsioon võib praegu alt vedada.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

Emotsioonid mõjutavad sellel nädalal Sinu tegemisi tavalisest enam. Peaksid praegu rohkem mõtlema sellele, kuidas teiste inimestega nii suhelda, et probleeme mitte tekitada.

Usalda rohkem oma sisetunnet, sest see aitab Sul välja jõuda parimate valikuteni. Kiirustamisest tuleks hoiduda, seda eriti olulistes küsimustes.

Tööalases elus suudad sellel nädalal palju korda saata. Samas peaksid olema valmis ka selleks, et mõned asjad tuleb korduvalt ümber teha. Paljuski on selles süüdi Sinu tormakas töö tegemine.

Tööalaste või äriliste riskide võtmisest tasuks hoiduda, kuna see tooks varem või hiljem kaasa mitmesuguseid probleeme.

Suhtlemine kolleegidega peaks kulgema üsna hästi. Sul tuleb arvatavasti oma kolleege mõningates olulistes asjades toetada.

Pööra suuremat tähelepanu oma rahaasjade korraldamisele. Selles vallas ei ole asjad sugugi nii heas seisus, kui Sa seda soovinud oleksid. Võib-olla tuleb Sul astuda mõningaid julgeid samme, et oma rahaasjad paremini toimima saada.

Armuasjades tuleb Sul rõhku panna partneri mõistmisele. Hoidu sellest, et oma mõtteid partnerile peale surud, sest sellele võib ta teravalt reageerida. Ettevaatlik peaksid olema ka lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keerukaks ülesandeks.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks olla ettevaatlikum tutvuse loomisel.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Oled sellel nädalal küllaltki aktiivne ning suudad palju olulisi asju korda saata. Praegu on hea aeg ka mitmete takistuste ületamiseks, mis on varasemalt Sinu teele tekkinud. Suudad neile takistustele väga unikaalsed lahendused leida.

Igapäevased tegevused ja tööalased ettevõtmised eeldavad sihikindlust. Alla anda ei tohi ka siis, kui tunned, et asjad on Sinu jaoks liialt keerulised. Lahendused jõuavad Sinuni peagi, praegu pannakse Sinu kannatlikkus lihtsalt proovile.

Suhtlemine mängib Sinu elus praegu tavalisest olulisemat rolli. Samas tuleks Sul teiste inimestega suhtlemisel hoolikamalt oma sõnu valida. Püüa mitte solvuda, kui keegi Sinu tegevuste või isiku kohta midagi negatiivset ütleb.

Rahalised asjad võivad saada sellel nädalal mõningase positiivse tõuke, mis Sind keerukast situatsioonist välja aitab. Oluline on see, et püüaksid oma rahaasju konservatiivselt korraldada.

Keegi sõpradest võib Sind praegu millegi erilisega üllatada.

Armuelus kulgevad asjad kenasti. Sul on partneriga hea läbisaamine ning suudad teda lennult mõista. Praegu tasuks oma partnerile rohkem privaatseteks hetkedeks aega anda. Kui oled vallaline, siis tasuks olla seltskondlikult aktiivsem.

Seotud postitused