Ruunide ennustus ajavahemikuks 09.11.2020. – 15.11.2020.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 09.11.2020. – 15.11.2020.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

See nädal võib Sinu ellu kaasa tuua mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Ära jää pealtvaatajaks, vaid mine nende muutustega kaasa. Ära unusta oma põhimõtteid, sest kui hakkad praegu põhimõtteid muutma, võid hiljem paljust ilma jääda.

Tööasjades suudad palju ära teha, kuid oluline on mitte muutuda pinnapealseks. Hoia korras kõik dokumendid ning esita need õigeaegselt. Praegu on küllaltki hea aeg uute plaanide käimalükkamiseks, kuna soovitud tulemuste saavutamine peaks olema tavalisest kergem ülesanne.

Suhted kolleegidega on üldiselt head, kuid mõne kolleegiga võivad tekkida eriarvamused. Pea meeles vanasõna: targem annab järele. Ära anna kolleegidele lubadusi, mille täitmises Sa kindel pole.

Sinu rahaasjad on praegu küllaltki heas seisus, kuid mõtlematult kulutama asuda ei tasuks. Kui oled tähelepanelik, võid endale leida ka mõne täiesti uue teenimisvõimaluse.

Koduses elus hoidu suuremate plaanide teostamisest. Sinu energiavarud pole nii suured, et kõiki plaane teostada.

Armuelus püüa teha rohkem järeleandmisi. Ära aja taga seda, et Sinul õigus peab olema. Romantika valdkonnale tasuks rohkem rõhku panna. Selles osas tasuks proovida midagi täiesti uut.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal toob kaasa mitmesuguseid muutusi ja arenguid. Kui suudad sellega kaasa minna, toob see nädal Sinu ellu palju positiivset. Oluline on see, et oleksid aktiivne ning et Sa ei jääks niisama istuma. Hoia oma emotsioonid paremini kontrolli all, sest see aitab vältida probleemi inimsuhetes.

Tööasjades oled ettevõtlik ning suudad palju olulist korda saata. Peaksid praegu rohkem jälgima seda, et dokumendid korras oleksid. Ära jäta selles vallas midagi viimasele minutile, sest muidu võivad Sind oodata tagasilöögid.

Suhted kolleegidega peaksid üsna hästi toimima. Oluline on emotsioonid paremini kontrolli all hoida. Ära võta südamesse seda, kui keegi kolleegidest on praegu teravate väljaütlemistega.

Rahaasjad on heas seisus, kuid pead meeles seda, et otsuseid tuleb langetada ettevaatlikult. Ära lase teistel inimestel ennast selles vallas mõjutada.

Koduses majapidamises oled ettevõtlik. Kui leiad endas piisaval määral sihikindlust, võiksid ellu viia kauaoodatud tööd.

Armuelus peaks praegu kõik kenasti toimima. Veeda partneriga rohkem aega. Ühised tegevused koduses elus tuleksid suhtele kasuks. Hea aeg diskussioonide pidamiseks ja plaanide tegemiseks.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal toob Sinu ellu mõningase seisaku. Ära võta ette liialt suuri ettevõtmisi, sest soovitud tulemusteni jõudmine võib keeruliseks kujuneda. Tegele ühe asjaga korraga ning suudad oluliselt paremaid tulemusi saavutada.

Tööasjades pead praegu jälgima rohkem seda, et suhted kolleegidega toimiksid. On oht arusaamatuste tekkimiseks. Pole välistatud ka tüli mõne kolleegiga. Eelkõige peaksid oma sõnadekasutust jälgima.

Detailid mängivad praegu tööasjades tavalisest olulisemat rolli. Keskendu sellele, et kõik vajalikud detailid õigeaegselt kokku koguksid. Dokumentidega peaksid praegu hoolikamalt ringi käima. Vastasel korral võid leida ennast keerulisest olukorrast.

Sinu rahaasjad on praegu suhteliselt heas seisus. Ära lase olulistes rahalistes küsimustes teistel inimestel survet avaldada. Vastasel korral on valeotsused kerged tulema.

Koduses majapidamises kulgevad Sinu ettevõtmised üsna hästi. Keskendu ühele tegevusele korraga.

Armuelu võib olla praegu pingeline. Arvesta rohkem oma partneri soovide ja vajadustega. Ta vajab mõnes asjas tavalisest enam Sinu tuge. Ära jaga kergekäeliselt lubadusi.

Hea aeg pikemaajaliste plaanide tegemiseks.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal on segadustunded kerged tekkima. Sinu ootused on suured, kuid kõik ei kulge plaanipäraselt. Seepärast pead olema valmis leppima paratamatusega, et kõiki plaane Sa ellu viia ei suuda.

Tööasjades on oluline informatsiooni kogumine. Ainult õige informatsiooni abil saad langetada otsuseid, mis Sinu huvides maksimaalselt töötavad. Ära võta korraga ette liialt palju kohustusi, sest see raskendaks oluliselt plaanide teostamist. Hea aeg uute teadmiste omandamiseks.

Suhted kolleegidega on head. Ära neilt ainult võimatut ootama hakka. Läbirääkimiste pidamiseks hea aeg, kuna kompromissid on kerged tulema.

Rahaasjades tasuks olla praegu mõnevõrra ettevaatlikum. Ära astu samme, mida hiljem kahetsema pead.

Koduses elus on see nädal hea aeg plaanide tegemiseks ja miks mitte ka ettevalmistuste tegemiseks. Samas konkreetsete tegevuste juurde asumist tasuks edasi lükata.

Armuelus on see nädal hea aeg üksmeele leidmiseks erinevates küsimustes. Tuleb ainult tahet välja näidata. Romantika on olulisel kohal, kuid liialdamine selles vallas kasuks ei tule.

Seotud postitused