Ruunide ennustus ajavahemikuks 17.01.2022. – 23.01.2022.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 17.01.2022. – 23.01.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Peaksid ennast sellel nädalal tundma päris hästi. Sinu ettevõtmised kulgevad sellises suunas, nagu olid planeerinud. Oluline on see, et pööraksid rohkem tähelepanu kõikvõimalikele detailidele. Sulle võivad avaneda võimalused, mida kaua oodanud oled.

Tööasjades oled ettevõtlik ning enamik Sinu ettevõtmisi kulgeb just sellises suunas, nagu Sa seda soovinud oled. Samas tuleks Sul jälgida seda, et Sa ei hakkaks võtma mõttetuid riske. Tööasjades on oluline hoida dokumendid laitmatus korras. Parem oleks tegeleda rutiinsete kohustustega, sest päris uute plaanide teostamisel pole Sa eriti edukas.

Suhted kolleegidega toimivad hästi. Kindlasti tuleks kasuks see, kui paneksid rohkem rõhku meeskonnatöö tegemisele. Ole ettevaatlik lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keeruliseks.

Rahaasjadele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. On oht valeotsuste tegemiseks. Mõtle hoolikalt oma sammud läbi. Ära lase rahaasjades endale teistel inimestel survet avaldada, muidu on valeotsused kerged tulema.

Koduses majapidamises tasuks ära teha need asjad, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Oleksid sealjuures päris edukas.

Armuasjad kujunevad heaks. Sul on partneriga hea läbisaamine. Praegu tasuks arutada neid teemasid, mis vajaksid kiireid otsuseid. Kompromisside leidmine peaks olema kerge ülesanne. Aususel on mängida suhtes väga oluline roll. Ära hoia oma partneri eest midagi saladuses, sest varem või hiljem tuleks see välja.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal peaksid keskenduma oma isiklikule elule. Püüa vabaneda nendest asjadest ja tegevustest, mis Sinu huvisid enam ei teeni. On aeg teha ruumi uutele võimalustele. Hea aeg oma hobidega tegelemiseks, kuna see parandaks oluliselt Sinu meeleolu. Hea aeg oluliste otsuste tegemiseks, mis aitaksid Sul oma edaspidiseid ettevõtmisi korraldada.

Tööasjad kujunevad äris edukateks ning saad tehtud nii mõnedki sellised asjad, mis varem eriti ladusalt pole kulgenud. Detailidele tasuks rohkem tähelepanu pöörata. Veidi rohkem tähelepanu tasuks pöörata informatsioonile. Kõik info, mida kuuled ja näed ei ole õige, mistõttu uuri enne hoolikalt, kui valikuid tegema asud.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Sul tasuks kolleegidega avatumalt suhelda ja nendega oma mõtteid jagada. Koostöö sujub hästi ning pöördu kolleegide poole, kui abi peaksid vajama.

Sinu rahaasjad on praegu päris heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma rahaasjad paremini toimima saada. Uued ideed ja mõtted on kerged tekkima, mistõttu võid leida lahendused oma rahaprobleemidele.

Koduses majapidamises tasuks vältida suuremaid töid. Oodatud eesmärkideni jõudmine võib olla keerulisem, kui Sa arvad. Keskendu praegu pigem rutiinsetele töödele.

Armuasjad eeldavad mõningast ettevaatlikkust. Arusaamatuste tekkimise oht on suur. Ära avalda oma partnerile üheski asjas survet. Rahaliste küsimuste arutamine võib tekitada pingeid ja arusaamatusi. Tee oma partnerile üks tore üllatus.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal on suurepärane aeg mitmesuguste kokkuvõtete tegemiseks. Mõtle hoolikalt läbi oma varasemad sammud, sest see aitaks kindlasti kaasa sellele, et saaksid edaspidi oma elus paremini edasi liikuda.

Tööasjad kujunevad päris edukateks ning suudad kõige olulisemad asjad kenasti tehtud saada. Peaksid rohkem mõtlema oma tulevikule, sest see aitaks Sul paremaid valikuid teha. Ettevaatlikum tasuks olla tööalaste rahaasjade korraldamisel, kuna selles vallas on eksimused kerged tekkima.

Suhted kolleegidega on päris head. Koostöö sujub.

Oma rahaasjade käekäiku ära jäta tähelepanuta. On oht valeotsuste tegemiseks. Kindlasti tuleks rohkem tähelepanu pöörata erinevatele detailidele, sest see mõjutab Sinu rahalisi otsuseid. Rahaliste riskide võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg. Hea aeg säästmiseks.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda sellele, et kõige olulisemad kohustused tehtud saaksid. Ära alusta enne uute plaanide teostamisega, kui vanad asjad pole lõpetatud.

Armuasjad on heas seisus. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma suhet tugevdada. Ole ettevaatlik partnerile lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keeruliseks.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Turvatunne pole Sul sellel nädalal mitte kõige suurem. Selle suurendamiseks tasuks teha jõupingutusi. Ettevaatlikum tasuks olla teistele inimestele nõuannete jagamisel, sest kui asjad ei lähe plaanitult, võidakse Sind süüdistama hakata. Ole realistlik ning ära valeta endale.

Tööasjades võivad esile kerkida mõningad ootamatud probleemid. Nende lahendamisega peaksid koheselt tegelema asuma. Pisidetailidele tuleks rohkem tähelepanu pöörata, sest sellest sõltub suurel määral Sinu edukus. Ära ennast väga ära kurna, muidu võivad tervisehädad Sind kimbutama hakata.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid, sest leiad neile kindlasti hulganisti poolehoidjaid. Ära võta tõsiselt kõiki Sulle antud lubadusi. Need võidakse kergesti unustada.

Sinu rahaasjad kulgevad päris hästi. Tasuks silmad rohkem lahti hoida, et endale uusi teenimisvõimalusi leida. Rahaliste riskide võtmiseks pole praegu sugugi hea aeg.

Koduses majapidamises püüa ära teha need asjad, mida pikalt plaaninud oled. Samas ei tasu muutuda tormakaks. Mõningad kodused seadmed võivad vajada parandust või väljavahetamist.

Armuasjad on päris heas seisus. Oma suhtele tuleks rohkem pühenduda. Romantika on olulisel kohal. Leia oma partneri jaoks rohkem aega. Hea aeg mitmesuguste diskussioonide pidamiseks, sest üksmeele leidmine peaks olema tavalisest kergem.

Seotud postitused