Ruunide ennustus ajavahemikuks 27.12.2021. – 02.01.2022.a.


Foto: pixabay.com

Ruunide ennustus ajavahemikuks 27.12.2021. – 02.01.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal peaksid rohkem pühenduma neile ettevõtmistele, mis Sul viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Ära alusta enne uute plaanide teostamisega, kui oled vanad asjad lõpule viinud. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest see võimaldaks Sul avastada enda jaoks midagi uut ja põnevat.

Tööasjades oled ettevõtlik. Rohkem peaksid ainult detailidele tähelepanu pöörama, sest ainult nii suudad võimalikud mured endast eemale hoida. Klientidega suhtlemine eeldab kannatlikkust. Ära tee tööalases elus suuremaid muutusi, sest nende muutuste tulemused ei saa olema sellised, nagu oleksid oodanud.

Suhted kolleegidega on üsna head. Sellest hoolimata tasuks Sul rohkem rõhku panna iseseisvale tööle. Ära võta tõsiselt kõiki neid lubadusi, mida Sulle antakse, sest suure tõenäosusega jäetakse need lubadused hiljem täitmata.

Rahaasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum. On oht langetada otsuseid, mida hiljem kahetsema pead. Hea aeg selleks, et paneksid enda jaoks paika mõningad tulevikusihid, sest see aitaks Sul paremini igapäevaseid rahalisi otsuseid langetada.

Koduses elus tasuks vältida suuremaid töid, sest soovitud tulemusteni jõudmine oleks keeruline. Tee ära rutiinsemad kohustused, sest see aitaks Sul kõige paremini asjad enda jaoks kontrolli all hoida.

Armuasjad toimivad sellel nädalal üsna hästi. Sul tasuks partneriga rohkem koos aega veeta. Hea aeg selleks, et asuksid lahendama partneriga neid probleeme, mis on varem esile kerkinud, kuid pole lahendust leidnud.KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

See nädal kujuneb Sulle päris edukaks. Sul tasuks praegu keskenduda neile kohustustele, mis Sul viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. See nädal pole hea aeg riskide võtmiseks. Mine ainult kindla peale välja. Pikemaajaliste plaanide tegemiseks on praegu hea aeg.

Tööasjades suudaksid sellel nädalal väga palju korda saata. Kindlasti tuleks Sul enam tegeleda kõikvõimalike pisidetailidega, sest nendes peitub Sinu edu võti. Tööalaste rahaasjade korraldamisel tasuks olla tavalisest ettevaatlikum. On oht mingi rahasumma kaotada.

Suhted kolleegidega peaksid olema üsna head. Vältida võiksid tormakaid väljaütlemisi, sest muidu võid tekitada mõttetuid probleeme. Mingid vanad küsimused võivad esile kerkida, mis vajaksid nüüd lahendamist.

Rahaasjad toimivad Sul praegu üsna hästi. Oma kulutused tasuks kriitilise pilguga üle vaadata. Head võimalused selleks, et panna paika tee, et oma edaspidist sissetulekut suurendama asuda.

Kodused asjaajamised kujunevad üsna headeks. Siiski tasuks vältida liialt suurte kohustustega tegelemiseks. Hea aeg selleks, et tunda rõõmu kõigest sellest, mida oled suutnud saavutada.

Armuasjad eeldavad sellel nädalal mõnevõrra suuremat tähelepanu. Leia oma partneri jaoks rohkem aega ja kannatlikkust. Julgusta oma partnerit rääkima asjadest, mis on talle olulised. Romantika on olulisel kohal.SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal võib olla Sulle mõnevõrra keeruline. Kõik asjad ei kulge nii ladusalt, kui Sa seda soovinud oleksid. Ära alusta enne uute plaanide teostamisega, kui oled kõik vajalikud ettevalmistused ära teinud. Riskide võtmisest tasuks hoiduda.

Tööasjades suudad märkimisväärselt oma ettevõtmistele keskenduda. Samas on raskusi esile kerkimas siit ja sealt. Rohkem tasuks tegeleda rutiinsete kohustustega. Mõningate väiksemate ümberkorralduste tegemine töökorralduses tuleks kasuks, kuna see aitaks Sul oma ettevõtmistega soovitud suunas liikuda.

Suhted kolleegidega peaksid olema päris head. Saad neile vajadusel toetuda. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid.

Rahaasjad võivad olla praegu mõnevõrra pingelised. Võiksid jälgida seda, et Sa oma väljaminekute juures liialdustesse ei läheks. Praegu tasuks oma silmad lahti hoida, sest võid enda jaoks avastada mõne täiesti uue teenimisvõimaluse.

Kodus ei ole praegu mõttekas suuremaid plaane teostama asuda, sest soovitud tulemusteni jõudmine võib kujuneda keeruliseks.

Armuasjad on kenasti korras. Sul tasuks partneriga praegu avatumalt oma tunnetest rääkida, sest see võimaldaks partneril Sind edaspidi paremini mõista. Ole partneri vastu aus.VÄHK, SKORPION JA KALAD

Sellel nädalal võivad Sulle avaneda mitmed uued võimalused, mida kaua oodanud oled. Seepärast tasuks olla tähelepanelik, et õigeaegselt nendest võimalustest kinni saaksid haarata. Väldi tormakaid otsuseid, sest muidu võid kahjustada oma edaspidiseid väljavaateid.

Tööasjad on sellel nädalal küllaltki stabiilsed ning suudad kõik kenasti kontrolli all hoida. Ära alusta suuremate plaanide teostamisega, kuna seeläbi on oht oma edaspidiseid võimalusi vähendada. Hoia korras tööalased dokumendid, kuna vastasel korral võid leida ennast keerulisest olukorrast.

Suhted kolleegidega kulgevad hästi. Meeskonnatöö tegemine tuleks Sulle kindlasti kasuks. Ära anna kolleegidele või ülemustele katteta lubadusi.

Rahaasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum. Valeotsuste tegemiseks on suur oht. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas endale veidi lisaraha teenida, sest selleks võivad avaneda Sulle mitmed suurepärased võimalused.

Koduses majapidamises ära alusta suuremate töödega. Keskendu rutiinsematele asjadele.

Armuasjad on mõnevõrra pingelised. Arusaamatused on partneriga kerged tekkima. Peaksid oma sõnu hoolikamalt valima, et mitte sattuda keerulisse olukorda. Probleemide tekkimisel ole valmis esimesena lepitust otsima, seda ka juhul, kui tunned, et Sina süüdi pole.

Seotud postitused