Sidusprogrammid 2025: kas see on tõesti parim raha teenimise viis?

Sisuturundus

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Pilt: Bartek Zakrzewski / pixabay.com

On 2025 ja maailm teab ilmselgelt sidusprogrammide kohta, sellest on saanud üks turundusajaloo tuntumaid termineid. Niisiis, kas saate seda nimetada võimaluseks või parimaks viisiks raha teenimiseks? See on keeruline ja sidusprogrammidest on palju rohkem teada, kui te juba teate. VivatBet eesti, kellel on hea kogemus sidusturunduse valdkonnas, toob siin välja mõned väärtuslikud faktid. Vaatame, mis on sidusprogramm ja kuidas see saab olla usaldusväärne rahavoog.

Maailm on muutunud ja inimesed ei ole enam “koopainimesed”, nad elavad kallites majades, luksuslikus elustiilis jne. Sellise elustiili peamine põhjus on pidev rahavoog. Et teenida sellist rahasummat, peate järgima äri, mis lubab täielikku eluaegset säästmist.

Sidusmudeli programm viiakse tavaliselt läbi organisatsiooni poolt erinevate reeglite ja määrustega. Koos nende reeglitega on olemas ka turundusplaan, mida tuntakse kui “sidusplaani” (nt binaarne kompensatsiooniplaan, maatriksplaan jne) ning selle plaani alusel töötab kogu äri tõrgeteta.

Sidushalduse pistikprogrammid, nagu WooCommerce MLM plugin, mida saab integreerida mis tahes platvormile, sisaldavad automatiseerimisvahendeid, mis aitavad teie äri hõlpsalt hallata.

Vaatame mõningaid näiteid, et mõista, kuidas raha teenida.

Amazoni sidusprogramm

Amazon käivitas sidusprogrammi juba 1998. aastal, sel ajal ei olnud turul sarnaseid programme saadaval. Raha teenimise ainus viis oli raamatute müümine ning see võttis palju aega. Hiljem laiendasid nad toodete valikut ja muutsid programmi kiiremaks raha teenimiseks. Programmi tööpõhimõte on järgmine:

Sisenete programmi, lisate uusi kliente ja veendute, et nad ostavad toote; teie komisjon kantakse otse pangakontole (loomulikult ainult siis, kui saavutate müügieesmärgi). 4% komisjonitasu toodete müümisel, 6 või vähem toote korral ja 8,5% komisjonitasu 3131 toote puhul. Jah, see on suhteliselt madal, kuid Amazon on nii populaarne, et te ei pea nende usaldusväärsust turundama.

Plaan on lihtne, kuid määrused avaldavad sidusettevõttele survet, nad järgivad rangeid juhiseid, nagu e-kirjaturunduse keelamine, lingi mainimise või jagamise keeld jne. Kas see sidusprogramm on parim viis raha teenimiseks? Arvatavasti küll, kuid peate olema täpne tootevalikus, mis sobib teie turundusideedega. Potentsiaalselt saate suurendada võimalusi mitmel viisil.

eBay sidusprogramm

eBay sidusprogramm erineb Amazoni omast peamiselt komisjonitasu struktuuri poolest. eBays ei ole kindlat komisjonitasu määratud, see sõltub kliki alusel teenimisest. eBay andmetel pakutakse sidusettevõttele 50–75% tulude jagamist ning nagu öeldud, see ei ole kindel tabel.

Liitumisprotsess hõlmab tootevaliku valimist, selle jagamist teiste klientidega ning komisjonitasu teenimist, kui keegi klikib lingil ja ostab toote määratud aja jooksul. See on ideaalne võimalus, kui mõistate selle norme ning lingi jagamine ei ole probleem. “Kvalifitseeruv tehing” on eBay määratud teenimiskriteerium, nagu varem mainitud – see töötab, kui keegi klikib lingil ja ostab 24 tunni jooksul või kui keegi teeb pakkumise tootele ja võidab selle 10 päeva jooksul.

EPN-iga liitumine toimub vajalike andmete täitmisega ning olete valmis alustama. Seega, kahe ülaltoodud stsenaariumi põhjal on teil ligikaudne ettekujutus, kuidas otsesed sidusprogrammid võimaldavad raha teenida. Mis puutub teenimisse, siis on selles kindlasti plusse ja miinuseid. Oleme koostanud lühikese võrdluse.

Sidusprogrammi eelised

  • Teenite korralikku komisjonitasu.
  • Võite sidusettevõtlust käsitleda teisese sissetulekuna, töötades samal ajal mujal.
  • Loote laia profiili ja laiendate oma võrku.
  • Ettevõtte seisukohast saavutatakse toote laienemine sidusprogrammi kaudu.
  • Rohkem ja rohkem liiklust ja potentsiaalseid kliente.
  • Pakutakse viiruslikku turundusstrateegiat jne.

Sidusprogrammi puudused

  • Võimalus sattuda pettusesse on suur.
  • Mitte iga programm ei ole väga kasulik.
  • Komisjonitasu võib olla ebaõiglane, võrreldes sellega, mida vääriksite.
  • Te ei oma programmi ise ega saa seda kontrollida.
  • Kliendibaasi ülesehitamine ei ole lihtne.
  • Programmi usaldusväärsusele puudub garantii jne.

See kõik on osa mängust ja jah, mitte iga tehing ei ole täiuslik. Kaevake sügavamale ja analüüsige enne sidusprogrammi sukeldumist. Parimate tulemuste saavutamiseks proovige rakendada sidusjälgimise tarkvara ning me soovitame seda.

Seotud postitused