Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 08.02.2021. – 14.02.2021.a.


Foto: pixabay.com

Taro kaartide ennustus ajavahemikuks 08.02.2021. – 14.02.2021.a.

JÄÄR

Karikad 5
Jäär võib kogeda mingit emotsionaalset laadi kurvastust või pettumust. Ta võib siiski loota sõprade toetusele, aga ta võib sellest ka keelduda. Kui “kannatustekarikas” on piisavalt “käärinud”, siis võib sellest alguse saada hoopis uus ja ilus arenguprotsess. Jäär peaks võimaldama endale valu läbielamiseks ja sellest ülesaamiseks pisut aega, aga ta ei tohiks sellesse liiga kauaks kinni jääda. Enamasti ei jäägi, aga on suur oht, et impulsiivne Jäär saab hakkama mingit suuremat sorti lollusega, et emotsionaalsetest kannatustest kiiremini vabaneda. Saadud õppetunni omandamine vabastab tohutult energiaid.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »SÕNN

XI – Õiglus
Sõnnil on suur soov teha õigeid valikuid ja pidada mängureeglitest ausalt kinni. Sõnn teeb oma valikuid täie teadmisega, kõiki poolt- ja vastuargumente hoolikalt kaaludes. Ta mõistab ilmselt ka seda, mis on nende valikute tagajärjeks. Sõnn tajub hästi sündmustevahelisi seoseid. Sõnni elu on tasakaalus ja üldjoontes õiglane, kuigi vahel sunnib igapäevane elu teda selles üsnagi sügavalt kahtlema. Elu on suures plaanis õiglane, igapäevaelu mõjutavad aga inimeste endi subjektiivsed arvamused. Sõnnil peaks olema julgust nii kritiseerida kui kiita, välja on vaja selgitada ka teiste osapoolte vajadused.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »KAKSIKUD

Sauad Paaþ (tagurpidi)
Kaksikutele avanevad väljaspoolt mingid huvipakkuvad võimalused, aga need võivad olla pehmelt öeldes pisut kummalised. Impulsid kuuluvad kire ja seksuaalsuse valdkonda, Kaksikud võivad saada mingi ettepaneku, mis võib olla paeluv või põnev võimalus. See tuleb mingi äraspidisel viisil, aga Kaksikute elurõõm lööb lõkkele. Sõnumitooja on heatahtlik ja kuigi see erutav impulss on kummaline, võib olla see hea võimalus aeg pisut maha võtta ja elust rõõmu tunda. Oma seniste õnnekogemuste najal saab otsustada, mida tegelikult vajatakse ja soovitakse saavutada. Kaksikud peaksid hoiduma petlikest lõbudest, mida nad ohjata ei suuda.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »VÄHK

Karikad 8 (tagurpidi)
Vähil lõpeb mingi tuttavlik faas elust ja ta peab edasi liikuma. Vähil on raske vanast ja tuttavlikust lahti lasta. Polegi päriselt selge, kas see lõppev on meeldiv või hoopis midagi kurba. See võib olla isegi valulik eraldusmisprotsess, sest millestki südamelähedasest on vaja lahkuda. Vähk otsib millestki väljapääsu, sest miski on rikutud ja seda pole võimalik enam päästa. Vähi süda on raske ja ta ei tunne end emotsionaalselt hästi. See on vaid ajutiselt nii, ta peaks oma tunnete ja emotsioonidega tegelema ja püüdma reaalsustaju säilitada. Vähil on suur võimalus ka armastuse jaoks, sest sellised sügavad tunded ajavad teda samuti segadusse. Vähk saavutab rohkem, kui ta pingutab vähem.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »LÕVI

XIX – Päike
Lõvi jõuab jõuab mingi aktuaalse asja tuumani või taipab tõde. Ta võib paista millegi erilisega silma, igal juhul teda märgatakse või antakse talle võimalus säramiseks. Lõvi innustub millestki tõeliselt ja tunneb ammendumatut energiat, tunnetab oma väärtust ja usub oma võimetesse. Lõvi on entusiasmi täis ja endaga rahul. On õige aeg võtta ette midagi suurt ja julget. Lõvi tunnetab, et kui edu pole veel saabunud, siis on see kohe-kohe saabumas. Lõvi on suuremeelses meeleolus ja valmis oma sära ja soojust ka teistega jagama. Lõvid tunnevad mängulist rõõmu oma olemasolust. Nad peaksid vaid jälgima, et ka nende kaaslane piisavalt päikest saaks.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »NEITSI

Mündid Paaþ (tagurpidi)
Neitsile võib tekkida väärtuslikke võimalusi, mida võib usaldada. Need ei ole “õhulossid”, vaid midagi kindlat, tulusat ja soliidset. Neitsi peaks olema ühele konkreetsele ja soodsale pakkumisele või võimalusele avali. See võib olla ka hea rahateenimisvõimalus. Neitsi ei pruugi märgata seda väärtuslikku impulssi. Segada võib tema kriitiline meel või kahtleb ta sellises tulusas ja igati kasulikus võimaluses. Neitsi saab väärtusliku kingituse elult, mis esmapilgul võib olla silmapaistmatu, aga võib osutuda suureks aardeks.

Soovid, et kaardid Sulle nõu annaksid või ennustaksid, siis kliki siia »

Artikkel jätkub… Lingi järgmisele lehele leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

Artikkel jätkub:

Seotud postitused